Характеристика обладнання рентгенівського відділення

Кабінет комп’ютерної томографії

16-зрізова комп’ютерна-томографічна система – Комп’ютерний томограф ACTIVION 16

Загальні відомості.

Activion 16, з 16 рядним детектором і новітньої концепцією “Ready! Stedy! Go!” Є новітнім продуктом в лінійці комп’ютерних томографів компанії Toshiba Medical Systems.

Activion 16 дає можливість в рекордно короткий час – менше трьох хвилин – отримати 1750 детальних зображень для постановки діагнозу. Поліпшення якості постановки діагнозу при скороченні термінів отримання необхідних даних, стало можливо завдяки безлічі запатентованих технологій і тісної взаємодії розробників комп’ютерного томографа з практикуючими лікарями.

Система Activion 16 відноситься до 3D систем з безперервним обертанням, і найбільше підходить для досліджень головного мозку і внутрішніх органів. Ця система дозволяє виконувати точні вимірювання розмірів та обсягів патологічних новоутворень.

Матричний детектор томографа, що складається з 22 400 елементів дозволяє отримати зображення максимально можливою деталізацією досліджуваних областей. Надзвичайно висока чутливість детекторів Activion 16, гарантує найнижчі променеві навантаження на пацієнтів і персонал, одночасно забезпечуючи кращу якість зображення.

З метою турботи про пацієнта комп’ютерний томограф Activion 16 стає методом вибору в діагностиці пацієнтів з травмами різної етіології та іншими невідкладними станами. Сьогодні можливе відображення артеріальної та венозної фаз без тимчасового перекриття, при дослідженнях судин з контрастом використовуючи 0,5-секундну ротацію.

Фундаментально новий об’єкт в КТ діагностиці – це генерація тонких зрізів з максимально можливим розрішенням в трьох просторових проекціях.

Можливості:

безконтрастні:

 • КТ дослідження кістково-суглобового апарату (великих суглобів) з можливістю створення тривимірних реконструкцій.
 • КТ дослідження кісток черепа.
 • КТ дослідження головного мозку з можливістю створення тривимірних реконструкцій.
 • КТ мієлографія.
 • КТ дослідження органів грудної порожнини з можливістю створення тривимірних реконструкцій.
 • КТ дослідження органів черевної порожнини з можливістю створення тривимірних реконструкцій.
 • КТ дослідження органів малого таза (матка і придатки, передміхурова залоза, сечовий міхур).

контрастні:

 • КТ ангіографія магістральних (аорти на всій протяжності, підключичних, сонних, ниркових, здухвинних, стегнових і плечових артерій), мозкових і периферичних судин з можливістю створення тривимірних реконструкцій.
 • КТ дослідження органів черевної порожнини (печінки, селезінки) з можливістю створення тривимірних реконструкцій.
 • КТ дослідження перфузії головного мозку з кольоровим картуванням.
 • Екскреторна КТ урографія.
 • КТ дослідження органів малого таза (матка і придатки, передміхурова залоза, сечовий міхур).

Кабінет мамографії

Мамографія – це один з основних методів обстеження молочних залоз. Він дає можливість ранньої діагностики різних захворювань молочної залози, в тому числі можливість ранньої діагностики раку молочної залози.

Мамографію називають «золотим стандартом» у діагностиці пухлин молочної залози. Вона може бути застосована після 40 років. До цього віку застосовують ультразвукове дослідження (УЗД) молочних залоз що б не опромінювати залози в репродуктивний період.

M-IV Hologic Lorad (Від англ. Low radiation – низька радіація) характеризується низькою дозою опромінення при мамографії. Разом з тим, ми отримуємо високоякісний рентгенівський знімок, який забезпечується спеціальною HTC-гратами. Саме вона дозволяє зробити мамограмму з мінімальними спотвореннями і чітко промальовані деталями.

Важливою перевагою даного апарату в порівнянні з іншими є те, що він не має обмежень за розміром грудей.
Апарат також ефективний на етапах лікування, оскільки він вловлює найменші зміни в залозі – зменшення розмірів патологічних утворень, зменшення інфільтрації і т.д.

Флюрограф з цифровою обробкою зображення ФЦОЗ-7

Флюрограф з цифровою обробкою зображення ФЦОЗ-7, призначений для проведення масових скринінгових рентгенівських обстежень органів грудної порожнини пацієнта в положенні стоячи в прямій і бічній проекції з відображенням рентгенівських зображень на дисплеї персонального комп’ютера, а також з можливістю отримання зображення на паперовому, та опричному носіях. Роздільна здатність приймача рентгенівського випромінювання становить 4 пар ліній на 1 мм. Це є оптимальним розрішенням для проведення скринінгових досліджень грудної клітини.

Комплекс рентгенодіагностичний CLINOMAT на 3 робочих місця.

Комплекс рентгенодіагностичний CLINOMAT на 3 робочих місця з томографічною приставкою є медичним обладнанням, придатним для проведення більшості видів рентгенологічних досліджень в клінічній практиці. Комплекс призначений для проведення рентгенографічних досліджень із застосуванням ренгеночутливої плівки або касет на фоточутливих люмінофорах.

Типові застосування комплексу наступні:

 • гастроентерологічні дослідження
 • урологічні або гістеросальпінгографічні дослідження
 • дослідження грудної клітини
 • дослідження хребта
 • всі види дослідження кісток
 • дослідження при неврологічних захворюваннях
 • томографія
 • зонографія

Комплекс оснащений Системою Codak DirectView Elite CR. Це однокасетний пристрій, що сканує люмінофорний екран інфрачервоним лазером і формує зображення. Далі зображення переводиться в цифрову форму і зберігається на персональному комп’ютері. Системи CR управляють інформацією про пацієнта і обстеження, яка асоціюється з зареєстрованими зображеннями. Вони можуть в подальшому взаємодіяти з різними системами отримання даних і інтегруватися в інформаційну систему медичного закладу.

Шановні пацієнти!

Запрошуємо заповнити анонімну анкету-опитувальник стосовно якості обслуговування в КНП СОР СОДЦ

Заповнити анкету