Розвиток Центру

Сумщина однією з перших в Україні пішла шляхом створення в регіоні мережі діагностичних центрів.

Згідно з проектом Кабінету Міністрів України, створення консультативно – діагностичних центрів передбачено в межах медичних округів для забезпечення амбулаторної медичної допомоги населенню.

Сучасний діагностичний центр в Сумській області був створений з ініціативи та підтримки облдержадміністрації 25 років тому. Відкриття такого закладу – це реальний крок до покращення якості медичного обслуговування жителів Сумщини. За підсумками попередніх років діагностичний центр повністю виправдав своє створення.

Історія комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний діагностичний центр» бере початок з 1 травня 1992 року. На той момент центр мав статус міського діагностичного центру і був розміщений у пристосованих приміщеннях: спочатку по вул. Супруна, а потім – вул. Парковій. У 2002 році згідно рішення обласної ради він став обласним закладом.

Із вересня 2013 року КЗ СОР «СОДЦ» знаходиться в приміщенні за адресою вул. Ковпака, 18.

Заклад забезпечує надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню Сумської області та оснащений сучасним медичним обладнанням.

Діагностичний центр складається із наступних відділів: консультативного, рентгенівського, ультразвукової і функціональної діагностики, клініко -діагностичної лабораторії, адміністративно – управлінського та господарського – обслуговувального, організаційно – методичного відділів, бухгалтерії.

Головною метою діяльності центру є надання висококваліфікованої консультативно-діагностичної допомоги населенню області на основі інтенсивного використання сучасної медичної техніки і обладнання.

Потужність Центру: щорічно збільшується кількість обстежень та консультацій – лише за 2017 рік обстеження пройшли понад 85 тисяч жителів області, відповідно було проведено понад 112 тисяч досліджень.У діагностичному центрі також проходять обстеження учасники антитерористичної операції, демобілізовані та члени їх сімей, а також громадяни, які переміщуються з районів проведення АТО. Вказані категорії населення в закладі обстежуються позачергово.

Велику допомогу в розвитку центру надає керівництво області, керівництво управління охорони здоров’я Сумської ОДА, депутатський корпус Сумської обласної ради. Завдяки їх зусиллям центр отримав новітнє обладнання.

На сьогодні «Сумський обласний діагностичний центр» – це

  • найсучасніше медичне діагностичне обладнання;
  • висококваліфікований і відповідальний персонал з досвідом роботи за фахом;
  •  кваліфікована та якісна медична допомога,
  • можливість ранньої діагностики небезпечних захворювань;
  • створення комфортних умов для перебування пацієнтів у закладі,
  • доброзичливе ставлення медичного персоналу до пацієнтів та відданість своїй професії.

Шановні пацієнти!

Запрошуємо заповнити анонімну анкету-опитувальник стосовно якості обслуговування в КНП СОР СОДЦ

Заповнити анкету